Jdi na obsah Jdi na menu
 


Typický den vypadá takto:
6:00 – 6:15        sraz účastníků (místo bude předem upřesněno)
6:30                  odjezd autobusem do Krkonoš
8:15 – 8:30        příjezd do zimního střediska, příprava k lyžování a snowboardingu
9:00                  rozřazení do družstev, začátek výuky
11:30 – 12:30    pauza na oběd
15:15                konec výuky
15:30 – 15:45    odjezd z hor
17:30 – 18:00    návrat
 

Výuka lyžování a snowboardingu probíhá pod vedením kvalifikovaných instruktorů s dlouholetými zkušenostmi nejen z českých hor, ale i ze zahraničí. Důraz je v prvé řadě kladen na bezpečnost. Proto vyžadujeme, aby každé dítě mělo helmu a znalo pravidla chování  před tím, než vyrazí na sjezdovku. Děti jsou rozděleny dle věku a dovedností do skupin maximálně po 10.

V případě, že mají zaplacen program včetně zapůjčení vybavení, bude pro ně toto vybavení připraveno ve středisku v místě konání výuky.

Oběd mají děti ve skupině společně se svým instruktorem v některém z bufetů na sjezdovce či blízkém okolí. Vybavte je jídlem v sáčku, které si budou moci v době oběda vyzvednout z autobusu nebo dětem dejte přiměřené množství peněz na jeho nákup v bufetu. Během celého dne mají děti také zajištěn pitný režim. Dopoledne, během oběda a odpoledne je jim podáván teplý čaj nebo džus.

A jak se dozvíte, jak si Vaše dítě vedlo? Na konci dne stráveného na sjezdovce dostane každý tzv. report kartu, kde instruktor popíše, co ten den skupina dělala, co se učili, jaké jsou individuální pokroky a na čem je třeba ještě pracovat. Dále budou na webových stránkách ke stažení fotografie pořízené během výuky na svahu.